Informace o nás

CHS Skinny darling funguje od roku 2012 a zabívá se chovem ušlechtilých skinny morčat s PP.Vše to začalo koupí maličkého stvoření nesoucí jméno Glorie,které ve mně vzbudilo obrovské nadšení pro tyto morčátka.

Svou CHS jsem pojmenovala "Skinny darling" což v překladu do češtiny znamení "Skinny zlatíčko",asi je vám jasné,že tento název název jsem zvolila kvůli své lásce k těmto zvířátkům.

Mým snem je mýt výbornou chovnou stanici,kde se skiníkům bude líbit a budou se v ní cítit odbře.

Také bych jednou moc ráda měla morčátka tricolor a dalmatin.

A teď pár čísel:

první morčátko se u nás zabydlelo 22.5.2012

členem ČSCH jsem od 30.5.2012

naše CHS byla oficiálně uznána 12.8.2012

webové stránky byly založeny dne 10.8.2012

 

Vždycky jsem měla velmi blízký vztah ke zvířatům,vždy když mě něco trápí tak můžu jít za svými skiníky.Chvilku mi naslíchají a pak začnou komunikovat.

Je to úžasné! :)

Žádné zvířátko pro mě není lepší než je skinny.Je to nejkrásnější pocit,když si z klece vyndáte to teplé tělíčko a přiložíte si ho na hrudník.Rázem padnou všechny vaše starosti za hlavu.Tak co?Ještě si myslíte,že skiníci jsou jen bezsrsté kvíkající potvůrky? :)

 

"Morčecí maminka"

Kdo jsem?

Jmenuji se Káťa a o své milované skinníky pečuji s největší láskou a péčí.Všechny moje zvířecí miláčky najdete v sekcích Naše samci a Naši samice.Taky usiluji o to,aby se nerozšiřovaly fámy o chovu těchto naháčků,čtu a vyhledávám si informace o skiních na internetu,dělám si výpisky a hlavně sbírám vlastní zkušenosti.Vše potom najdete zde na mých stránkách v sekci "O chovu skinny" v podsekcích.

Doufám,že zde na tomto webu najdete vše,co budete potřebovat vědět a jestli něco přece jenom ne,tak se mi nebojte napsat na e-mail: ChsSkinnydarling@seznam.cz.

Hezký den přeje Káťa :)